Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
2.El Bilgisayar Masaüstü ve Laptop Modelleri

2.EL BİLGİSAYAR FİYATLARI

Firmamızda 2.el bilgisayar fiyatları ürünlerin marka ve modellerine göre değişgenlik göstermektedir.
Hp, Lenovo, Dell, Asus, Grundig ve diğer markaların 2.el ürünleri City Bilişim stoklarında.

City Bilşim'de satışa sunulan tüm 2.El masaüstü bilgisayar ve 2.El Laptop ürünleri 3 ay resmi garanti kapsamındadır.
2.El masaüstü bilgisayar ve 2.el notebook ürünleri www.citybilisim.com e-ticaret sitemiz üzerinden kredi kartınız ile 24 AY taksit avantajıyla online olarak satın alabilirsiniz.
CİTY BİLİŞİM'de ki tüm 2.El ürünler Banka ve kurumsal firmalardan ihale usulü toptan olarak alınan ürünlerdir.
Alım esnasında ve sonrasında tüm 2.el ürünler bazı testlere tabi tutulur. Testi geçemeyen ve hatalı/eksik olan ürünler ayrıştırılarak hurda kapsamına girer. Testi geçen ürünler ise gerekli temizlik ve bakımları yapılarak satşa sunulur.
Satışa sunulan tüm 2.el masaüstü bilgisayar ve 2.el notebook ürünleri uzman ekibimiz tarafından gerekli tüm test ve kontrollerden geçirilerek, uygun görülmesi ve testleri geçmesi halinde satışa açılır.

 

 

NEDEN BU KADAR UCUZ?


''2.el bilgisayar fiyatlarınız neden bu kadar ucuz'' sorusunu soruyorsanız eğer, bu soruya yanıtımız çok açık ve nettir:

Diğer tüm firmalara nazaran 2.el bilgisayarları en makul ve en ucuz fiyatlara veriyoruz. Çünkü, firmamız son kullanıcıdan veya ev kullanıcısından hiç bir suretle ürün almamaktadır ve alımı yapılan tüm ürünler, kurumsal firmaların ihaleye açtığı adetli ürünlerdir. Yüksek adetlerde alım yaptığımız ürünleri, kullanıcıya en makul fiyata ve alım gücünü arttırmaya yönelik yaptığımız fizibilete çalışmalarımızında bir neticesi olarak piyasa fiyatlarına nazaran en uygun 2.El Bilgisayar satışı yapan firma ünvanınını korumaya devam ediyoruz ve devam edeceğiz.
Uygun fiyata veriyoruz çünkü, hızlı satış, müşteri memnuniyeti ve geri dönen müşteri anlayışı ile hareket ediyoruz.
Ucuza bilgisayar veriyoruz çünkü, firmamız %100 kar ile değil, %20-30 kar marjı ile satış yapmaktadır.

 

 

2.EL BİLGİSAYARLARI İNCELE

 

 

 

2.EL BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ


City Bilişim'de 2.El Masaüstü biglisayar fiyatları,
Online olarak satışı yapılan tüm 2.el masaüstü bilgisayarlar, banka ve kurumsal firmalardan ihale uuslü ve toptan olarak alım yaptığımız ürünlerdir.
Hp, Lenovo, Dell, Asus, Grundig ve diğer markaların tüm dikey (Tower) ve yatay (Slim) kasaları firmamızın stoklarında sürekli olarak güncellenmektedir. Masaüstü 2.El biglisayarların fiyatları marka ve modellerine göre, donanımsal özelliklerine göre değişgenlik göstermektedir. Tüm 2.El masüastü bilgisayar ürünleri firmamız tarafından 3 AY boyunca resmi garanti kapsamındadır. Garanti süresi boyunca kullanıcı hatası olmamak kaydıyla üründe oluşabilecek herhangi bir donanımsal arızalarda firmamız garanti vermektedir. Hızlı teknik servis avantajıyla servise giren tüm ürünler genellikle 3-5 iş günü içerisinde sonuçlandırılarak arızaları giderilmektedir.

 

 

2.EL BİLGİSAYARLAR GARANTİLİ Mİ?


Evet, firmamızda satışı yapılan tüm 2.el bilgisayarlar firmamız tarafından resmi olarak 3 AY garanti kapsamındadır. Garanti satış tarihinden itibaren 3 AY boyunca geçerlidir. Garanti dahilinde servise giriş yapan ürün, genellikle 3-5 iş günü içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Garanti süresi sona eren ürünlerin arızalanması durumunda en uygun fiyatlarla ücret dahilinde işlem yapılmaktadır. Firmamız, garanti dışı servise giriş yapan ürünlerden kar amacı güdmemektedir.

 

 

2.EL BİLGİSAYARDA HANGİ MARKAYI TERCİH ETMELİYİM?


Marka tercihinden ziyade 2.El bilgisayar alırken bazı hususlara dikkat etmeniz fayda vardır.
Bilgisayar donanım ve özellikleri hususunda bilgi sahibi değilseniz mutlaka bir bilene danışmanızda fayda vardır. Bu nedenle de 2.El bir ürün alırken mümkün mertebe garanti veren firmaları tercih etmeniz hem riski azaltmak, hem de satış sonrası hizmetleri için önem arz etmektedir. 2.El Bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken hususları şu başlıklar altında sıralayabiliriz.

 

 

DIŞ GÖRÜNÜŞ


Çizikler kötü kullanım için bir gösterge niteliği taşıyor olsa da bilgisayarın performansını etkileyen unsurlardan değildir. Netice itibariyle 2.El bilgisayar alıyorsunuz birkaç çiziği olması normal karşılanabilir. Ancak çatlaklar, birleşim yerlerindeki kopukluklar ve kırılmalar ürünün hasarlı ve sorunlu olduğu anlamına gelebilir. Bu nedenle fiziksel yapısıyla size güven vermeyen bilgisayarlardan uzak durmakta fayda vardır.
Genel itibari ile az da olsa ufak tefek çizikleri olan ve derin çizik veya çatlakları bulunmayan ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

 

2.EL MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR FİYATLARINI İNCELE

 

 

 

HARD DİSK DE ''BAD SECTOR'' HATASI VAR MI?


2.El bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken bir konuda hard diskinin ne kadar sağlıklı olduğudur. Hasar görmüş veya BAD SECTOR olan hard diskler, bilgisayarın yavaşlamasına veya bizim için önemli olan verilerimizin kaybolmasına neden olabilir. Hard disklerin bozuk olup olmadığı, sekötürü olup olmadığı windows da bulunan disk tarama araçlarını veya harici BAD SECTOR tarama aletlerini kullanarak öğrenebilirsiniz.

 

 

NOTEBOOK EKRAN KONTROLÜ


Alacağız bilgisayar bir laptop veya notebook ise en çok göz önünde olan kısmı hiç şüphesiz ki ekranıdır. Ürünün ekranında herhangi bir deformasyon veya fiziksel bir hasar olup olmadığı önemlidir. Ayrıca ekran da ölü piksel olup olmadığına da mutlaka bakmalısınız. Ekranında renk dalgalanması, titreme veya ışık saçması olan ürünler arızalıdır ve almamalısınız. Unutmayın ki bir laptop un en pahalı olan kısımlarından biri de ekranıdır.

 

 

BATARYA ÖMRÜ


2.El bilgisayar alırken satın alacağız ürün eğer bir laptop ise batarya ömrünün bitik olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde ürünü sürekli prize takılı bırakarak kullanabilir veya yeni bir batarya almak zorunda kalabilirsiniz. City Bilişim'de stılan 2.El Laptop un bataryası bitik çıkması halinde müşteri hizmetlerimizi arayarak ücretsiz olarak yeni bir batarya talebinde bulunabilirsiniz.

 

 

GARANTİ


2.el bilgisayar alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta garantisinin olup olmaması. Çünkü 2.el ürünü nereden alırsanız alın bozuk veya arızalı çıkma ihtimali vardır. Bu nedenle 2.El Bilgisayar alırken mutlaka garanti veren yerleri tercih etmelisiniz.

 

 

 

2.EL LAPTOP FİYATLARINI İNCELE

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemiz %100 güvenlidir ve 128Bit SSL sertifikası protokolü ile korunmaktadır.

%100 ORJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak gönderilmektedir.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla taksitli ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

X

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.

Detaylı bilgiye Aydınlatma Metni sayfamızdan erişebilirsiniz.