Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 279,007.97 TL tutarında alışveriş yaptınız.

CİTY BİLİŞİM PAZAR YERLERİ

CİTY BİLİŞİM PAZAR YERLERİ

CİTY BİLİŞİM N11 MAĞAZASI

City Bilişim Bilgisayar Hizmetleri olarak  N11.COM da ZEİRON  markası  olarak  Masaüstü  Bilgisayar  kategorisinde  satış  yapmaktayız.
Çeşitli  komponentler  ile  oyun  severlerin  beğenisine  sunulan  Masaüstü  Oyuncu  Bilgisayarları,  GEFORCE  ve  AMD  mimarisi  ile  de  oyun  hususunda  oyunculara destek  sağlamaktadır.

 

N11.COM da satışa sunulan ZEİRON ürünleri çeşitli kampanya ve sepet indirimleri ile de bütçe dostu olmaya devam etmektedir.
Özellikle Zeiron Fx50 ve Fx60 modelleri ile N11.COM un en çok satan Masaüstü Oyun Bilgisayarı sınıfında yer alan ZEİRON ürünleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayarak, fiyat performans açısından en çok tercih edilen ürünler arasında olmaya devam etmektedir.

Zeiron FX50 Masaüstü Oyun Bilgisayarını incelemek için BURAYA tıklayın.
Zeiron FX60 Masaüstü Oyun Bilgisayarını incelemek için BURAYA tıklayın.

N11.COM mağazamızı incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.


CİTY BİLİŞİM GİTTİGİDİYOR MAĞAZASI

City Bilişim Bilgisayar Hizmetleri olarak  GİTTİGİDİYOR.COM da ZEİRON  markası  olarak  Masaüstü  Bilgisayar  kategorisinde  satış  yapmaktayız.
Çeşitli  komponentler  ile  oyun  severlerin  beğenisine  sunulan  Masaüstü  Oyuncu  Bilgisayarları,  GEFORCE  ve  AMD  mimarisi  ile  de  oyun  hususunda  oyunculara destek  sağlamaktadır.

 

GİTTİGİDİYOR.COM da satışa sunulan ZEİRON ürünleri çeşitli kampanya ve sepet indirimleri ile de bütçe dostu olmaya devam etmektedir.
Özellikle Zeiron Fx50 ve Fx60 modelleri ile GİTTİGİDİYOR.COM un en çok satan Masaüstü Oyun Bilgisayarı sınıfında yer alan ZEİRON ürünleri kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayarak, fiyat performans açısından en çok tercih edilen ürünler arasında olmaya devam etmektedir.

Zeiron FX50 Masaüstü Oyun Bilgisayarını incelemek için BURAYA tıklayın.
Zeiron FX60 Masaüstü Oyun Bilgisayarını incelemek için BURAYA tıklayın.

GİTTİGİDİYOR.COM mağazamızı incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Toptan & Perakende Bilgisayar Satışı

Toptan Bilgisayar, İkinci El Bilgisayar, Toptan Laptop, Toptan Dizüstü, Toptan Oem, İkinci El Bilgisayar Fiyatları, İkinci El Notebook Fiyatları, İkinci El Dizüstü Fiyatları, İkinci El Masaüstü Bilgisayar, İkinci El Masaüstü Bilgisayar Fiyatları, Toptan Masaüstü Bilgisayar Fiyatları, İkinci el pc Fiyatları, Toptan Bilgisayar Ürünleri, Kurumsal Laptop Fiyatları, City Bilişim Toptan ve Perakende Bilgisayar, Bilgisayar Bileşenleri, 2 El Bilgisayar, 2el notebook, 2 el masaüstü bilgisayar, sahibinden bilgisayar, Masaüstü Oyun Bilgisayarı, Bilgisayar Toplama, Bilgisayar Toplama Sihirbazı, Bilgisayar Toplama Sihirbazı,

Atatürk Mah. İkitelli Cad. NO:28/B İkitelli/Küçükçekmece - İSTANBUL

(0212) 448 08 68
info@citybilisim.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.