Marka

Stok

Sırala

ÜRÜN TİPİ

PLATFORM TİPİ

EKRAN KARTI TİPİ

POWER SUPPLY

CPU ÇEKİRDEK

HDD KAPASİTESİ

EKRAN KARTI BELLEĞİ

RENK

RAM BELLEK

EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ

CPU ÖN BELLEK

İŞLEMCİ HIZI

RAM MHZ

SSD KAPASİTESİ

EKRAN BOYUTU

İŞLEMCİ SERİSİ

İŞLEMCİ TİPİ

Kategori Üst Ba

Tüm ikinci el ürünler 3 AY firmamız tarafından garantilidir. Ürünlerin tüm testleri firmamız tarafından yapılır ve kullanıma hazır halde, kargoda sorun çıkmaması açısından en iyi şekilde paketlenerek kargolanır. İkinci el laptop ve ikinci el bilgisayar kasaları ürünleri kurumsal firmalara özel olarak üretilmiş olup ihale usülü firmalardan alınan ürünlerdir.
City Bilişim'de İkinci El olarak satın aldığınız tüm ürünler resmi garantimiz altında olup, garanti belgesi niteliği taşıyan CİTY BİLİŞİM HOLOGRAM ETİKETİ, satın almış olduğunuz ürünün alt kısmına yapıştırılmaktadır.
Tüm ikinci el ürünler profesyonel teknik ekip tarafından detaylı olarak incelenip bakımları yapılarak hatasız bir şekilde kullanıma hazır hale gelir.

 

Sıralama:

İkinci El Ürünler

İkinci El Ürünler, Toptan & Perakende Oyun Bilgisayarı Fiyatları | City Bilişim Bilgisayar Hizmetleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Toptan & Perakende Oyun Bilgisayarı Fiyatları | City Bilişim Bilgisayar Hizmetleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz İkinci El Ürünler tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

İkinci El Ürünler

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize (0212) 448 08 68 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.